KONST / Litografier / Färglitografi 14598124
nr 1459 8124
Färglitografi
Nils-Erik Johansson. Signerad, numrerad 53/260. Färglitografi, bildmått: 41x30, yttermått inklusive ram: 69x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:49:59
200 kr